Mirësevini
Ne Resortin Turistik
Vali Ranch-Gjilan, Kosovë
Madhështi
Eksperiencë
Relaksim
Përvojë e paharruar
Ushqim cilësor
Specialitete të veçanta
Kalërim me kuaj
Terrene për Mini Golf
Këndi i Lojrave për fëmijë
Shtegu për Formula 1

Mirësevini

Vali Ranch posedon 3 restaurante të stileve të ndryshme me kapacitet prej 1000 ulësesh, bodrumin e verave, sallën e konferencave , 2 shtalla për kuaj te racave të ndryshme , kafshë të imta dhe peshqi të racës Koy.

Lexo me shumë

Vizito Sektorët

Kompleksi ynë ofron mënyra të ndryshme të argëtimit, duke filluar prej restauranteve, kalërimit, Minigolfit, Formula1 e shumë atraksione tjera. Këndi i lojerave është dëshira më a madhe e mysafirëve tanë të vegjël.

Lexo me shumë

Rezervo Event

Me një ambient dhe staf të trajnuar mirë, Vali Ranch posedon hapesirë dhe atmosferë komfort për të gjitha natyrat e eventeve qofshin ato shoqërore, shkollore apo familjare si fejesa dasma etj.

Lexo me shumë

Lokacioni Ynë

Gjindemi shumë afër Gjilanit, në Kosovë.
Në kodrinat e mrekullueshme në juglindje të Kosovës, qëndrojnë në harmoni të plotë, pranë e pranë: shtallat e restaurantet.

Lexo me shumë
Ju lirisht mund të aplikoni për punë dhe të bëheni pjesë e stafit tonë Vali Ranch Apliko tani

Thënie

“Mbi shpinë të kalit rri lumturia e botës”

John Wayne , Western Actor

“Në verë është e vërteta, jeta, vdekja, në verë janë muzgu dhe agimi. Rinia dhe e kaluara, në verë është lavjerrësi i kohës. Ne jemi pjesë e verës dhe e rrushit, në verë pasqyrohet jeta!”

Thenie e Vjetër