Ahengjet familjare Magji në cdo detaj! EKPLORO Me shume

Koha fluturon, por dashuria dhe kujtimet e magjise se
dasmes ne Vali Ranch do mbeten pergjithmone!

Nga tubimet me te vogla intime familjare, deri te dasmat madheshtore, te dimenzionit perrallore, eventat tek Vali Ranch Resort jane te paharrueshme, magjike, te planifikuara ne menyre perfekte e te egzekutuara deri ne persosmeri. Sallat e shumta tonat si dhe ambientet e jashtme te resortit tone te mrekullueshem, ju ofrojne shume mundesi ne zgjedhjen se si deshironi ta vizatoni diten me te shenjte te jetes tuaj. Dekorimet magjike, tavolinat perplot ushqime nga ato me egzotiket, garantojne per nje event me shume se perfekt.

Timeline e Dashurisë

Krijoji ambient mbreslënës

propozimi2

Propozoji asaj

Ajo tha: Po, pranoj!

fin

Le te filloje festa

Fotogaleria e Dasmave