Dhomat e Hotelit

DHOMAT E HOTELIT

BY VALI RANCH

Pas nje dite te suksesshme, padyshim qe akomodimi eshte ajo qe ju nevojitet. Kemi ne posedim tri lloje te dhomave, qe plotesojne cdo buxhet dhe deshire, duke ju percjelle edhe te gjitha komoditetet tjera sic jane: sauna, jakuzzi, sherbimi ne dhome e shume mundesi tjera. Pas nje gjumi tejet te rehatshem, pamjet magjepsese te reliefeve te anamoraves nga ballkonet, do te ju mbushin eneragji edhe per nje dite tjeter plot suksese.

 

Numri Kontaktues per rezervime ne Hotel: +383 045 123 005

Pas nje dite te sukseshme, relaksimin total e fitoni me akomodimin ne dhomat tona.

Dhoma Standarde

 • Dhoma mbretërore (200cm x 210cm)
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kondicioner ajri me kontrollor
 • Tavoline pune
 • Minibar
 • Pastrim dhe rregullim ditor i dhomes etj.

Dhoma Superiore

 • Dhoma mbretërore (200cm x 210cm)
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kondicioner ajri me kontrollor
 • Tavoline pune
 • Minibar
 • Pastrim dhe rregullim ditor i dhomes etj.

Suita

Suitat janë me madhësi prej 68.5 metër katror dhe 85.5 metër katror ato qe kane edhe terasen (kati II)ofrojnë pamje nga mali dhe nga kompleksi-qyteti. Dhomat janë të pajisura me shtratin me madhësi mbretërore (200cm x 210cm) ,TV LCD, kasafortë, kondicioner, mini bar të mbushur, ibrik për zierje të ujit, kafe dhe çaj falas , tavoline pune me internet falas Wi-Fi, tharësen e flokëve, banjon e cila ka vasken xhakuzi, shampon dhe sapun. Pastrimi dhe rregullimi i shtratit në suita bëhet për çdo ditë duke përfshirë shërbimin e rregullimit të dhomës në mbrëmje.