Dhomat & Suitat Akomodim dhe rehati EKPLORO Me shume

Restaurantet tona jane kulminacioni i kulinarise, nje pike referimi per te gjithe rajonin e me gjere. Kuzhinierat tane, duke ekploruar traditat me te famshme gurmane boterore e lokale, kane sjelle ne tavolinen tuaj me delikatese, shijet me te vecanta te pjatave, me shije qe do t’i mbani mend gjate, e do t’i rrefeni me endje miqt tuaj.

Relaksohuni me Akomodim

Restaurantet tona jane kulminacioni i kulinarise, nje pike referimi per te gjithe rajonin e me gjere. Kuzhinierat tane, duke ekploruar traditat me te famshme gurmane boterore e lokale, kane sjelle ne tavolinen tuaj me delikatese, shijet me te vecanta te pjatave, me shije qe do t’i mbani mend gjate, e do t’i rrefeni me endje miqt tuaj.

Pas nje dite te sukseshme, relaksimin total e fitoni me akomodimin ne dhomat tona.

Suita

Suitat janë me madhësi prej 68.5 metër katror dhe 85.5 metër katror ato qe kane edhe terasen (kati II)ofrojnë pamje nga mali dhe nga kompleksi-qyteti. Dhomat janë të pajisura me shtratin me madhësi mbretërore (200cm x 210cm) ,TV LCD, kasafortë, kondicioner, mini bar të mbushur, ibrik për zierje të ujit, kafe dhe çaj falas , tavoline pune me internet falas Wi-Fi, tharësen e flokëve, banjon e cila ka vasken xhakuzi, shampon dhe sapun. Pastrimi dhe rregullimi i shtratit në suita bëhet për çdo ditë duke përfshirë shërbimin e rregullimit të dhomës në mbrëmje.