Kids Playground

Riding

KIDS PLAYGROUND

BY VALI RANCH

I gjithe resorti yne nuk do te kete kuptim pa mikpritjen e miqve tane te vegjel, atyre me te dashurve, qe jane pjese e pandashme e organizimeve tona. Kendet e lodrave, ne cdo ane te resortit, organizimi i festave si Halloween, Festa e Veres, festivalet e Mollekuqeve, organizimi i festave te fundvitit si dhe shume aktivitete tjera kulturore per femije, padyshim qe jane indikator i rendesise qe ne i japim lumturise se femijeve. Ejani me familjet tuaja dhe knaquni te gjithe.