Ushqim Cilësor Kulminacioni i gurmanisë EKPLORO Me shume

Restaurantet tona jane kulminacioni i kulinarise, nje pike referimi per te gjithe rajonin e me gjere. Kuzhinierat tane, duke ekploruar traditat me te famshme gurmane boterore e lokale, kane sjelle ne tavolinen tuaj me delikatese, shijet me te vecanta te pjatave, me shije qe do t’i mbani mend gjate, e do t’i rrefeni me endje miqt tuaj.

Kënaqu me eksperiencen kulinare e në

ambientet unike te restauranteve tona.

Pavarsisht nese jeni duke kerkuar nje meny à la carte apo nje shujte te zakonshme, ju inkurajojme qe gjithmone te merrni sugjerimet nga stafi yne, per pjatat me te fundit qe kemi sjell ne meny, te pergaditura me perberesit sezonal. Furnizimi me mish behet nga ferma yne, pastat pergaditen ne nje kujdes te jashtezakonshem, peshku sillet i fresket si dhe vererat nga bodrumi yne me tradite gati 20 vjecare.
Gjithmone sigurohemi qe ju te permbyllin vaktin tuaj me embelsira nga me te ndryshmet, te rafinuara e pergaditura me kujdes maksimal qe te ju embelsojne qendrimin tuaj me miqt ne ambientet tona luksoze.

Bodrum i ndertuar ne menyre speciale, enkas qe te ruaj temperaturen e kerkuar vererat. Kabinet i pasur me verera nga me te ndryshme, nga te gjitha pjeset e botes, vetem qe te sjellim nje eksperience te vecante tek ju. Stafi yne eshte i gatshem qe te ju asistoje ne perzgjedhjen e veres per cfaredo okazioni tuajin. Degustim te kendshem!