Weddings

Love

WEDDINGS

BY VALI RANCH

Nga tubimet me te vogla intime familjare, deri te dasmat madheshtore, te dimenzionit perrallore, eventat tek Vali Ranch Resort jane te paharrueshme, magjike, te planifikuara ne menyre perfekte e te egzekutuara deri ne persosmeri. Sallat e shumta tonat si dhe ambientet e jashtme te resortit tone te mrekullueshem, ju ofrojne shume mundesi ne zgjedhjen se si deshironi ta vizatoni diten me te shenjte te jetes tuaj. Dekorimet magjike, tavolinat perplot ushqime nga ato me egzotiket, garantojne per nje event me shume se perfekt.

Weddings

DASMA
AMBIENT I HAPUR

BY VALI RANCH

Perjetim unik, kurorezim me deshmine e gjithe yjesise se qiellit dhe ambienteve te bukura te resortit tone. Ju ftojme ta shiqoni galerine magjike te dasmave ne ambiente te hapura te Vali Ranch, qe garantojne eksperience unike, te paharruar dhe qe do te ju percjelle deri ne amshim.

  • Kapacitet deri 600 persona
  • E përshtatshme për dasma & konferenca
Weddings

DASMAT
AMBIENT I MBYLLUR

BY VALI RANCH

Royal Hill Palace është e ndërtuar enkas per tubime të mëdha dhe i përshtatet të gjitha nevoja tuaja. I ka dy salla, njera me kapacitet deri 300 e tjera deri ne 500 pjesmarres. Andaj për eventin tuaj te ardhshem biznesore apo familjare, e dini adresen e duhur.

Koha fluturon, por dashuria dhe kujtimet e magjise se
dasmes ne Vali Ranch do mbeten pergjithmone!